HOT Clinic - шаблон joomla Окна

„Chcete-li být úspěšný a vyniknout, musíte pracovat, zatímco ostatní se baví.“

 

 

 

CIRA cz spol. s r. o. vznikla na jaře 2011 jako reakce na stoupající poptávku po specialistech v sektoru zemědělství pro projekty zahraniční rozvojové spolupráce a dále z důvodu rozvíjejících se obchodních vztahů se zahraničními partnery.

 

Do našeho portfolia též z „historických důvodů“ náleží prodej veterinárních a kosmetických stolů pro zvířata, což je jeden z výsledků naší činnosti v zahraničí.

 

Mezi naše zásady patří nebýt pouze dodavatelem služeb, tedy neuznáváme klasický koncept dodavatel – zákazník, kde stojí každý na jiné straně, ale spolupracující organizaci (zadavateli) se snažíme být partnerem.

 

Účastníme se pouze takových projektů, které dle našeho názoru mají smysl a zadavatel pak má v naší firmě loajálního spolupracovníka, na kterého se může spolehnout a který má zájem nejen na realizaci konkrétního úkolu, ale na výsledku celého projektu.

 

Na druhou stranu požadujeme od partnera přímé a korektní jednání. Ústně uzavřená dohoda a dané slovo má u nás váhu mezinárodní smlouvy.

 

 

Motto firmy:

„Chcete-li být úspěšný a vyniknout, musíte pracovat, zatímco ostatní se baví.“

Sir Winston Churchill

Kariéra

Společnost CIRA cz spol. s r. o. neustále hledá potencionální spolupracovníky pro realizaci dlouhodobých projektů v zahraničí na různých pozicích. Dále jsou pro nás zajímaví partneři z řad právnických osob, kteří by měli zájem o spolupráci, ale nemají ještě jasnou představu o možnostech.

 

Pokud Vás naše prezentace zaujala, neváhejte nás kontaktovat nejlépe na e-mailové adrese: info@cira.czJednotlivce prosíme o přiložení motivačního dopisu a strukturovaného životopisu.

 

Informace o osobách jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Naše společnost není registrovaným správcem osobních údajů, veškeré údaje takto získané neposkytuje třetím osobám. 

  

Kontaktujte nás

 

Tel: +420 607 727 743

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.