HOT Clinic - шаблон joomla Окна

„Ať už si myslíš, že to dokážeš, nebo že to nezvládneš, pokaždé máš pravdu.“

 

Společnost CIRA cz spol. s r. o. neustále hledá potencionální spolupracovníky pro realizaci dlouhodobých projektů v zahraničí na různých pozicích. Dále jsou pro nás zajímaví partneři z řad právnických osob, kteří by měli zájem o spolupráci, ale nemají ještě jasnou představu o možnostech. 

Pokud Vás naše prezentace zaujala, neváhejte nás kontaktovat nejlépe na e-mailové adrese:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

Jednotlivce prosíme o přiložení motivačního dopisu a strukturovaného životopisu.

 

Informace o osobách jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Naše společnost není registrovaným správcem osobních údajů, veškeré údaje takto získané neposkytuje třetím osobám.

Společnost CIRA cz

 hot clinic

CIRA cz spol. s r. o. vznikla na jaře 2011 jako reakce na stoupající poptávku po specialistech v sektoru zemědělství pro projekty zahraniční rozvojové spolupráce a dále z důvodu rozvíjejících se obchodních vztahů se zahraničními partnery.

 

Do našeho portfolia též z „historických důvodů“ náleží prodej veterinárních a kosmetických stolů pro zvířata, což je jeden z výsledků naší činnosti v zahraničí.

 

Mezi naše zásady patří nebýt pouze dodavatelem služeb, tedy neuznáváme klasický koncept dodavatel – zákazník, kde stojí každý na jiné straně, ale spolupracující organizaci (zadavateli) se snažíme být partnerem.

 

 

Více informací... 

 

 

Kontaktujte nás

 

Tel: +420 607 727 743

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.